Belinizi İnce Gösterecek Elbise Modelleri

Belinizi İnce Gösterecek Elbise Modelleri

Belinizi ince gösterecek elbise modelleri aslında kadınların bir elbiseden istediği en önemli şeydir. Pek çok kadının hayali ince bel olmaktadır bu yüzden biz de belinizi ince gösterecek elbise modelleri hakkında tavsiye vereceğiz.

Moda dünyası kadınlar için birçok alternatif sunmaktadır. Kadınlar genellikle şık ve havalı bir görünüme önem verirler ve özellikle kilolu kadınlar, bel kısmını daha ince gösteren kıyafetler isterler. Bunun için detaylara ve kesimlere dikkat etmek gerekmektedir.

Beli İnce Gösteren Elbiseler

  • Yüksek Bel Elbiseler

Yüksek belli elbiseler belinizi ince göstermek için en ideal elbise modelleri arasında ilk sırada gelmekteler. Bu elbise modeli ile bel vurgusu ön plana çıkarıp zayıf gösterir.

  • Kruvaze elbiseler

Bu rahat elbise modeli sadece elbise olarak değil ayrıca ceket olarak da belinizi ince gösterir.

  • Dökümlü Elbise 

Belinizi ince gösterecek bir elbise modeli istiyorsanız, dökümlü modelleri tercih edebilirsiniz.

  • V Yaka Elbise

V yaka elbiseler göğüs dekoltesinden bele doğru inen ince çizgisi ile ve kum saati formu ile beli ince gösterir.

  • Kuşaklı Elbise

İnce belin olmazsa olmazı kuşaklı elbise olmaktadır. Bu model bele kıvrımlı bir görünüm verir ve kuşak sayesinde beliniz daha ince görünür ve tam bir kum saati formu ortaya çıkar.

  • Dar Elbise

Bu elbise modeli biraz riskli olabilir ve vücudunuzun hatalarını da gösterebilir. Tabii ki her vücut tipine sahip kişiler bu elbiseleri giyebilirler. Ama belinizi ince gösterecek elbise modelleri söz konusu olunca vücudunuza güveniyorsanız ve sadece belinizin ortaya çıkmasını istiyorsanız dar elbiseler tam size göredir.

  • Büzgülü Elbise

Belinizi ince gösterecek bir diğer kurtarıcı elbise modeli büzgülü elbise olmaktadır. Ayrıca bu elbise modeli geniş renk ve desen skalası ile de size birçok seçenek sunmaktadır.

  • Dekolteli Elbise 
İlginizi Çekebilir;  Siyah Elbiseye Makyaj

Dekolteli elbise modeller aslında herkesin düşündüğünün aksine belinizi ince gösterir. Özellikle yeni trend olan bel hizanızda dekolte modeli ile ince belinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

  • Kuşaklı Ve Salaş Elbise

Daha önce de kuşaklı elbiselerin ince gösterdiğini söylemiştik bu yüzden buna ilave olarak salaş görünümlü olanları da seçerseniz, beliniz daha ince görünecektir.

  • Çizgili Elbise

Zayıf ve ince görünmek için çizgilerden kaçıp, siyahlara bürünmenize gerek yok. Belinizi ince gösterecek elbise modelleri söz konusu olunca doğru bir çizgili elbise seçmeniz gerekir. Dikey çizgili elbiseleri çizgilerin kalınlığı ve yoğunluğu göz önünde bulundurularak giyebilirsiniz.

Yoruma kapalı.