Bordo Elbiseye Makyaj

Bordo rengi hem elbiselerde hem de mobilyalarda maksimum tercih edilen renkler içinde yer almasının yanı sıra olabildiğince ilgi cazibeli olmasıyla da göz alıcılık sağlamaktadır. Bu noktada bordo renkli elbise tercihi yaptığınızda kesinlikle elbiseniz ile uyumluluk sağlayacak olan makyajı ve aksesuar kullanımını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda bordo rengi öteki renklere göre çok daha değişik anlamlara haiz olabilmektedir. Özellikle bu renk zarif, şehvetli ve gizemli görünmeye destek olmaktadır. Bordo elbiseye makyaj yaparken kesinlikle kahverengi ya da koyu kırmızı renk tonlarını kullanmaya hususi göstermeniz gerekmektedir. Bordo renk elbise giyen bir kişinin makyajında kesinlikle dudaklarını ön plana çıkarması gerekmektedir. Böylece hem ilgi cazibeli hem de göz alıcı bir manzara elde etmek olası olacaktır.

Bordo renk elbise göz makyajı için far tercihi olarak kesinlikle daha tabii ve aleni tonlar tercih edilmelidir. Genellikle göz makyajı için mavi, pembe ya da kırmızı tonlar tercih edebileceğiniz gibi genelde en en uygun tonlar kahverengi ya da nude renkler olmalıdır.

Bordo Elbiseye Makyaj

Aynı zamanda bordo elbiseye makyaj yaparken kesinlikle elmacık kemiklerinizi vurgulamamız gerekmektedir. Böylece keskin yüz hatları ve ön plana çıkmış dudaklar ile elbisenizi tamamlayabilirsiniz.

Bordo Elbiseye Ne Renk Takı Gider?

Bir kombin içinde eğer olmazsa olmazlardan biri olan takı kesinlikle elbise ile ve elbisenin rengiyle ahenkli olarak tercih edilmelidir. Buradan çıkarılacak anlam şu olmamalıdır bordo elbise gidiyorsam bordo renk takı takmalıyım. Bu kanaat olabildiğince yanlış ve kişinin hoş görünümünü yok eden bir kanaat olmaktadır.

Bordo Elbiseye Makyaj

Çünkü aynı rengi çoğu noktada kullanmak aslolan vurgulanmak istenen unsuru ortadan kaldıracaktır. Genellikle en büyük parça her vakit en dikkat çeken neden olması gerektiği için elbisenin üstüne meydana getirilen makyajla, ayakkabıda takıda ya da çantada elbiseyi bastıracak rastgele bir neden bulunmamalıdır. Bu nedenle bordo elbiseye ne renk takı gider? Sorusuna yanıt olarak daha sade ve şık tonlarda ve genelde pırlanta tarzında takı tercihi yapmanız gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Gençlerin Tercih Ettiği Makyaj Türleri

Bordo rengi elbise kendiliğinden bile cazibeli olmasından kaynaklı bu elbisenin üstüne kullanılan rastgele bir unsurun daha ilgi cazibeli olması elbiseyi tamamiyle sönük hale getirecektir.

Yoruma kapalı.