Crop Gömlek Kombinleri

Crop gömlek modelleri son vakit olabildiğince tanınmış hale gelmiştir. Birçok değişik marka tarafınca muhtelif modellerde üretilmekte olan crop gömlekler doğru kombinlendiği vakit kişiyi olmasından daha uzun ve ince göstermektedir. Ancak crop gömlek kullanması her vücut tipine makul olmadığı için bilhassa bel bölgesi yağlı olan kişiler kullandığında olabildiğince fena bir imaj ortaya çıkmaktadır.

Genellikle crop gömlek kombinleri belli markalarda üretilmektedir. Özellikle crop üstler ile makul altlar ya da crop pantolon üstüne makul bir ürün kobinleyerek bir arada satışa sunulmaktadır. Bershka crop gömlek, LCW crop gömlek ve crop gömlek Zara markaları tarafınca olabildiğince fazla çeşide haiz olarak üretilmektedir.

Uzun kollu crop gömlek ile kesinlikle yüksek bel crop pantolon tercih etmeniz olabildiğince şık bir manzara elde etmenize destek olacaktır.

Crop Gömlek Kombinleri

Kadın Crop Gömlek

Crop top mamüller isminden de anlayabileceğiniz gibi üst kıyafet için üretilmekte olan ve göbeği aleni olarak tabir edilen mamüller olmaktadır. Bu nedenle de crop gömlek ya da crop top üretimi yalnızca hanımlar için olmakta ve bu nedenden dolayı de kadın crop gömlek modelleri olabildiğince fazla olmaktadır.

Genellikle bu modeller hem spor hem de klasik kombinler ile kullanabildikleri için çok işlevli mamüller olarak kabul edilmektedirler. Crop gömlekleri eşofman ile ya da spor bir jean ile kombinlerinizde hem sade hem de şık bir manzara elde etmeniz mümkündür.

Bunun yanı sıra crop gömleklerde beyaz ya da siyah renk Tercih ettiğinizde altınızda klasik bir pantolon giydiğiniz vakit rastgele bir firma yemeğine ya da düğüne katılarak klasik bir kombin elde etmeniz mümkündür.

Crop Gömlek Kombinleri

Özellikle kadınların daha fazla tercih etmiş olduğu crop mamüller bunun yanı sıra hem spor kundura hem de topuklu kundura ile de kombin edilebilmektedir. Crop mamüllerin kullanması ile hem spora gidebilir hem de klasik bir kombin elde ederek daha resmi mekanlara gidebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Siyah Elbiseye Makyaj

Crop mamüller genelde gömlekten ziyade tişört olarak daha fazla üretilmektedirler. Çünkü son vakit sade ve spor giyimin moda haline gelmesi ile beraber gömlek giyimi mühim seviyede azalmış ve bunun yerine daha fazla tişört kullanımına ağırlık verilmiştir.

Yoruma kapalı.