En Çok Tercih Edilen Gelin Ayakkabısı Modelleri

Çok Tercih Edilen Gelin Ayakkabısı Modelleri

Çok tercih edilen gelin ayakkabısı modelleri olarak stiletto, babet ve dolgu topuklu olmak üzere farklı kategorilerde gelin ayakkabıları bulabilirsiniz.

Çok tercih edilen gelin ayakkabısı modelleri; sade, günlük ve spor görünüme sahip birçok farklı konsepte sahip ürünler olarak bulunabilmektedir. Önceden sadece klasik ve şık bir görünüm barındıran gelin ayakkabıları, gün geçtikçe özgün tarzlara sahip babet, spor ayakkabı ve dolgu topuk modeller olarak çeşitlilik gösterebilmektedir.

Düğün Konseptlerine Göre Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabılarının modelleri yapılacak olan düğün konseptlerine göre seçilmektedir. Düğün konseptlerine göre gelin ayakkabıları seçiminde, düğün salonları gibi mekânlarda daha klasik ve şık tarzda gelin ayakkabısı kullanılırken, kumsal ve kır düğünlerinde düztaban gelin ayakkabıları tercih edilmektedir.

Her genç kızın hayali olan düğünler her zevke göre değişik konseptlerde ayarlanmaktadır. Genellikle düğün salonlarında gerçekleştirilen düğünlerde topuklu ve stiletto modelleri tercih edilmektedir. Aynı zamanda yalılarda, tarihi mekânlarda, otellerde ve lüks konsepte sahip düğün mekânlarında taşlı ve platform topuklu modeller tercih edilir.

Son yıllarda düğün mekânları olarak trend konseptlerden biri olan kır düğünleri ve kumsal düğünlerinde, çok tercih edilen gelin ayakkabısı modelleri olarak, kum ve çimen zeminlerde daha rahat hareket edebilmek amacıyla düztaban spor ve babet modeller tercih edilmektedir.

Boyu Kısa Olanların Gözdesi Topuklu Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabıları seçilirken, dikkat edilen noktalardan biri ise boy kriteridir. Boyu kısa olanların gözdesi topuklu gelin ayakkabıları olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Babet ve spor gelin ayakkabıları düztaban modeller olduğu için boyu kısa olan kişilerde pek hoş bir görünüm vermemektedir. Spor ve babet tarzı düztaban gelin ayakkabıları boyu kısa olan kadınlardan ziyade boyu uzun olan kadınlar tarafından, salaş düğün konseptlerinde tercih edilmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Kış Aylarında Mini Elbise Kombini İçin 3 Temel Bilgi

Mevsime Göre Tercih Edilen Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabıları satın alırken, mevsime uygun seçimlerde bulunmak en önemli noktalardan biridir. Mevsime göre tercih edilen gelin ayakkabıları, yaz ve bahar aylarında yapılan düğünlerde önü açık topuklu, stiletto, babet ve spor gelin ayakkabıları tercih edilebilir. Fakat kış düğünleri gelinlik ve gelin ayakkabıları tercihlerinde zorluk yaşatabilir. Bu zorlukları düşünülerek üretilmiş olan gelinlik botları kış düğünlerinin vazgeçilmez ürünleridir. Düğün mekânına girerken birbirinden farklı modellerde üretilen gelinlik botlarını kullanabilirsiniz. Dilerseniz düğünün gerçekleşeceği mekânın içine girdikten sonra kullanmak istediğiniz topuklu gelin ayakkabıları ile düğün gününüzü geçirmeye devam edebilirsiniz.

Sizlerde gerçekleştirmek istediğiniz düğün konseptine ve mevsimine uygun ve çok tercih edilen gelin ayakkabısı modelleri tercihlerinizi bu faktörler doğrultusunda yapabilirsiniz.

Yoruma kapalı.