En iyi 5 Dudak Krem Markası

En İyi Dudak Koruyucu Krem Markaları

Dudak koruyucu krem markaları oldukça arttığı için en iyisini bulmak günümüzde daha zor. Yıllardır kullanılan ve popüler markalar haline gelen ürünlerin ise fiyatları son derece yükseldi. İyi markalara alternatif arayan ve aynı görmek isteyenler için başarılı krem seçenekleri vardır. Dudak koruyucu krem satın almadan önce kullanıcı yorumlarını incelemeyi unutmayın.

Dr. Clinic

Dudak koruyucu kremlerin fiyatları çok yüksek olduğu için alternatif arayanlara Dr. Clinic çözüm sunuyor. 50-60 TL aralığında olan dudak bakım kremi ve nemlendiricileri, muazzam etkiler göstermese de dudakların sağlıklı bir şekilde nemlenmesini sağlıyor. Uzun süreli kullanımda dudaklarınızda doğal pembelik oluştuğunu görebilirsiniz. Dudak bakım peeling ile dolgunlaşmasını sağlamanız da mümkün.

Bioderma

Bioderma, kozmetik ve bakım ürünlerinde adını duyurmuş, kalitesinden şüphe etmediğimiz markalardan biridir. Eczanelerde satılan bu markanın ürünleri, cilde bakım yaparken iyileşmesini de sağlıyor. Eğer dudaklarınızda ciddi bir çatlama ve kuruma sorunu varsa mutlaka bu markanın ürünlerini denemelisiniz. Fiyatları 80 TL’den başlayan dudak bakım kremleri vardır.

La Mer

Dudak koruyucu krem markaları arasında önemli bir yere sahip olan La Mer, nemlendirici, dudak bakım yağı gibi farklı ürünlere sahiptir. Ürünlerinin kalitesi tartışmanız olduğu gibi dolgunlaştırma, renk kazandırma etkileri de vardır. Uzun vadeli kullanımlarda dudaklarınız yumuşacık ve doğal pembe görünüm kazanır. Diğer markalara kıyasla fiyatları yüksektir. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa La Mer markasının ürünlerini deneyebilirsiniz.

Blistex

Blistex dudak kremleri, geçmişten bu yana en çok kullanılan markalar arasında yer alır. Göstermiş olduğu etkiyi görebileceğiniz kremler, La Mer gibi fiyatları 1.000 TL’den başlayan kremlerdir. Blistex ise 200-300 TL gibi bütçeler ayırarak alabileceğiniz daha uygun fiyatlı ürünlere sahiptir. Ürünlerinin doğal dolgunlaştırma etkisi olması ve sürülen gün farklı bir bakıma ihtiyaç duyulmaması, en iyi marka olmasını sağlamıştır.

İlginizi Çekebilir;  Hangi Yüz Kremi Tercih Edilmeli ?

Sephora

Sephora, genel olarak daha pahalı ve lüks bir marka olsa da dudak bakım ürünlerinin fiyatları düşüktür. 400-500 TL aralığında olan kremler, dudaklarınızda mükemmel etkiler yaratmaya yardımcı olur. Dudak koruyucu krem kullanımına 3-4 ay devam edebileceğiniz için ödenen fiyatların karşılığını tam olarak alabileceğinizi söylemek mümkün.

 

Yoruma kapalı.