Tesettür Giyimde Ferace Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Giyimde Ferace Nasıl Kombinlenir?

Tesettür giyimde ferace kullanımı detaylara önem vermeyi gerektirmektedir. Kombin yaparken ürünün kendi özelliklerine göre karar vermeniz ve görsel açıdan zevkinizi düşünmeniz önerilir. Tesettür giyimde ferace kombini yaparken renkler, desenler, nerede kullanacağınız, mevsim gibi özellikler dikkate alınabilir. Ferace ile beraber kullanılan diğer parçaların doğru geçişlerle bedeninizde yer alması avantaj sağlar.

Spor Ferace Modelleri Kombin

Spor ferace modelleri günlük giyimde en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Kol bölümü çizgili olan tasarımlar, cep detayları ve önde fermuarlı modeller sıkça tercih edilmektedir. Feracenizle beraber koyu tonlara uyan en iyi eşarp seçeneklerinden biri açık yeşil, açık sarı gibi renkler olacaktır. Hafif ve belirsiz renkleri koyu tondaki spor feracenizle kullanmanız önerilir. Gözü yormayan ürünler genel olarak daha iyi hissetmenize destek olacaktır.

Ferace Çeşitleri
              Ferace Çeşitleri

Değişik Mekanlarda Ferace Modelleri Kullanımı

Tesettür giyimde ferace kombini yaparken ürünü nerede kullanacağınıza göre seçim yapmalısınız. İş yerlerinde kullanılacaksa klasik hatlar daha belirgin olabilir. Ön bölümü desenli fermuarlı seçimler yapabilirsiniz. İki üç renk ferace modelleri de stilinizi yansıtan sonuçlar verebilir. Zincirli aksesuarlarla klasik giyim stilinizi daha da artırabilirsiniz.
Feracelerde kesim türlerine göre farklı ürünleri kullanabilirsiniz. Kol bölümü yarasa olan ürünler son zamanların popüler seçimleri arasındadır. Belden kemerli modeller, boyun bölgesinde toka detayları olan ferace ürünleri şık görüntü veriyor.

Değişik ferace modelleri seçerken asimetrik kesimleri değerlendirebilirsiniz. Kollarda bollaşan İspanyol esintileri etkili olabilir. Etek genişliğini daha da çoğaltarak kloş bir hava katabilirsiniz. Ferace üzerindeki desenler kol bölümünde olabilir. Kol desenleri dantel işlemeli feraceler klasik bir görüntü verecektir.
Önü açık ferace modellerini kullanırken koyu ve açık renk geçişlerini bir arada kombin edebilirsiniz. İçinize giymiş olduğunuz beyaz, krem renk bluzlarınızın üzerine uzun ferace modelleri çok hoş görüntüler verebilir. Kemer eklemesi, çanta ve ayakkabınıza uygun şekilde seçilebilir.

Yazlık Şık Ferace Kombini

Yazlık ferace kombini yaparken nelere dikkat etmek gerekir önemli bir sorudur. Yaz aylarında sizi sıkmayan bir ferace kombini yapmalısınız. Çünkü güneş ışınlarının etkilerinden minimum düzeyde etkilenerek sosyal yaşama dahil olabilirsiniz. Feracelerin açık tonlarda seçimi yaz kombini için gün içi ve akşam saatlerinde etkili olacaktır.
Yazlık feracelerde öne çıkan bir renk pembe tonlarıdır. Açık gri renkler, pudra renklerini de mağaza vitrinlerinde sıkça görebilirsiniz. Açık pastel renkleri kombin yaparken doğru renk geçişleri sağlanmalıdır.
Yaz aylarında akşam serinliğinde koyu tonları seçmeniz daha verimli bir kullanım sağlayacaktır. Tek parça koyu ve kloş etkenleri olan feracenizi kapüşonlu olarak da kullanabilirsiniz. Yüksek bel çizgisi olan feraceler etek bölümünü daha öne çıkarmak isteyenler için beklentileri karşılayacaktır.

Düğünlük Feraceler

Abiye ürünleri düğünlük feraceler arasından seçebilirsiniz. Diğer feracelere göre kıyaslandığında abiye feracelerde taş ve süsleme ayrıntıları daha çok olacaktır. Kendi zevkinize göre tesettür giyimde ferace kombini çeşitlenebilir.

 

Yoruma kapalı.