Zamana Meydan Okuyan Çantalar

Zamana Meydan Okuyan En İkonik Çantalar

Zamana meydan okuyan en ikonik çantalar herkes tarafından merak konusudur. Çünkü yıllara meydana okuyan ve modası asla geçmeyen parçalar dikkati çekici özelliğe sahiptir. Demode olmayacak oluşunu bilmek dahi insanları rahatlatmakta. Zamana meydan okuyan en ikonik çantalar bilindiğinde ve alındığında her sezona hazırsınız demektir.

ikonik bayan çantaları
ikonik bayan çantaları

City Bag
Gün içinde ya da özel bir anda kullanım için gayet şık ve kullanışlıdır. Hafifliği ve yumuşak dokusu ile muhteşem görünüme sahiptir. Tamamen düz olmayışı ve göz yoran işlemelerinin olmayışı adeta şıklık için tasarlanmış. Her renkte olması da farklı tarzdaki her kadını kendine çekebilecek özellikte.

Cassette Modeli
Deri sepet örgüsü ile tasarlanmış olan çantanın her modeli muhteşem görünümde. Büyük, dolgun ve örgüler halindeki tasarımıyla en favori çantalar arasına girmiş bulunmaktadır. Oldukça modern ve şık duran bu çantaların modasının geçmesi elbette beklenemez.


Peekaboo Çantalar
Hem şık görünüm hem de çarpıcı detaylarla adından sıkça söz ettiren parçalardan. İstediğiniz zaman yani tarzınıza göre bu çanta sayesinde klasik bir duruşta sergileyebilirsiniz. Ortaya çıktığı ilk andan beri kalıcılığını sürdürmekte. Zamana meydan okuyan en ikonik çantalar listesinde adını duymak mümkün.

Antigona Pürüzsüzlüğü
Kusursuz ve en ufak pürzden rahatsız olanların tercih edebileceği bir çanta. Çünkü yüzeyinin pürüzsüzlüğü ve duruşu ile kaliteyi yakalamak çok kolay. Hem kullanımı rahat hem de kullanım çeşitliliği fazla. Şık ve konforlu yapısı görenleri kendine çekebilmektedir.

Speedy Klasiği
Günümüzde en çok tanınan çanta modelleri arasına girebilen bu model deseni ve şıklığı ile son derece göz kamaştırıcı. Farklı boyutları, desenleri ve her tarza hitap etmesi oldukça ilgi uyandırmakta.


Birkin Farkı
Tam olarak ikonik bir parça. Çantanın tasarımında bebekli annelerin daha rahat gezmesi için ortaya çıkmış olması fikri yatmaktadır. Hem kullanışlı hem de rahat bir çanta arayanlar oldukça ideal. Spor görünümü ve tarza ayak uydurması da es geçilmemeli. Lüks ve büyük çantalar arasına girdi bile diyebiliriz. Zamana meydan okuyan en ikonik çantalar olarak Birkin’den söz etmek mümkün.

Yoruma kapalı.